Відпочивайте із задоволенням в еко-садибі «Золотий Фазан»!

Поринути у спокій чарівного озера та красу природи сидячі біля вогнища, що може бути краще?

Ще багато десятиріч тому, сюди приїжджали всім відомі художники, поети та письменники за ковтком свіжого натхнення і створення творчих шедеврів.

Вечорами, біля вогнища збираються гості, щоб послухати про відомого поета та художника - Давида Давидовича Бурлюка, який свого часу жив та творив  на території еко-садиби «Золотий Фазан».

Відомий футурист Володимир Маяковський згадував про нього: «Мій дійсний учитель, Бурлюк зробив мене поетом… Видавав щодня 50 копійок, щоб писати, не голодуючи».

В різний час, тут гостювали такі відомі діячі культури: Велімир Хлебніков, Михайло Ларіонов, Наталія Гончарова, Володимир Татлін, Олексій Ремізов, Олексій Кручених, Бенедикт Ліфшиц та ін.

Еко-садиба “Золотий-фазан” - це історичне місце Херсонщини, куди приїжджають туристи і всі бажаючі відвідати маєток адмірала і визначного діяча графа Мордвінова, придбаний ним у 1791 році.

Атмосферу повного занурення у відпочинок і спокій природи щовечора доповнюють віддалені звуки  диких птахів з очеретів і чарівний смак свіжозвареної юшки із щойно зловленої риби.

Садиба сьогодні відкрита для всіх, хто бажає порибалити, постріляти, попаритись у бані, позагоряти біля басейну чи просто влаштувати пікнік на природі у дружній атмосфері. Для дітей є дитячий майданчик, а для шанувальників активного відпочинку є можливість пограти в волейбол, помандрувати територією, зіграти в пінг-понг чи більярд,

Поринь у задоволення зі всією родиною в еко-садибі “Золотий фазан”! Ласкаво просимо!